Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: user
da: bruger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Mode
da: Tilstand

en: Switch
da: Skift

en: Apply
da: Udfør

en: Update mode
da: Opdateringstilstand
