Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Mode
el: Τρόπος

en: Apply
el: Εφαρμογή
