Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Apply
eo: Apliku

en: Update mode
eo: Ĝisdatiga modo
