Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: user
es: usuario

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Mode
es: Modo

en: Switch
es: Cambiar

en: Apply
es: Aplicar

en: Update mode
es: Método de actualización

en: (active)
es: (activo)

en: Add mode
es: Añadir modo
