Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Mode
et: Viis

en: Switch
et: Vaheta

en: Apply
et: Rakenda

en: Update mode
et: Uuendusrežiim
