Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Mode
eu: Modoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Update mode
eu: Eguneraketen modua
