Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Mode
fa: سبک

en: Apply
fa: تایید

en: Update mode
fa: شیوه به‌روز‌رسانی
