Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Mode
fi: Tila

en: Switch
fi: Vaihda

en: Apply
fi: Käytä

en: Update mode
fi: Päivitystapa
