Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: user
is: brúkari

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Add
is: Stovna

en: Mode
is: Støða
