Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
