Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Mode
gl: Modo

en: Switch
gl: Cambiar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Update mode
gl: Método de actualización

en: Add mode
gl: Engadir modo
