Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
