Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Switch
he: החלפה

en: Apply
he: החל

en: Update mode
he: תצורת העדכון
