Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Mode
hr: Režim

en: Apply
hr: Primjeni
