Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Mode
hu: Mód

en: Switch
hu: Váltás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Update mode
hu: Frissítési mód

en: (active)
hu: (akzív)

en: Add mode
hu: Hozzáadás mód
