Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: user
is: notandi

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: Mode
is: Hamur

en: Apply
is: Virkja
