Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Mode
ja: モード

en: Switch
ja: 切り替え

en: Apply
ja: 適用

en: Update mode
ja: 更新モード

en: (active)
ja: （アクティブ）

en: Add mode
ja: 追加モード
