Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah
