Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Switch
ka: გადართვა
