Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Mode
km: របៀប​
