Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
