Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Mode
lt: Būdas

en: Switch
lt: Perjungti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas
