Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Mode
lv: Režīms

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms
