Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Mode
mn: Горим
