Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
