Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Mode
nn: Modus

en: Apply
nn: Bruk
