Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Apply
ps: تطبيقول
