Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Mode
ro: Mod

en: Switch
ro: Comută

en: Apply
ro: Aplică
