Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Mode
ru: Режим

en: Switch
ru: Переключить

en: Apply
ru: Применить

en: Update mode
ru: Режим обновления

en: (active)
ru: (активный)
