Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Mode
sl: Način
