Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Mode
sr: Режим
