Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: user
sv: användare

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Mode
sv: Läge

en: Switch
sv: Byt

en: Apply
sv: Applicera

en: Update mode
sv: Uppdateringsläge
