Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Mode
ta: முறை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
