Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: Apply
te: ఆపాదించు
