Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Mode
tr: Kip

en: Switch
tr: Değiştir

en: Apply
tr: Uygula

en: Update mode
tr: Güncelleme kipi
