Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Mode
ug: مودېل

en: Apply
ug: قوللىنىش
