Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Mode
vi: Chế độ

en: Switch
vi: Chuyển

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Update mode
vi: Chế độ cập nhật
