Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Mode
ar: النمط

en: Switch
ar: تبديل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Update mode
ar: نمط التحديث

en: (active)
ar: (نشط)
