Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Mode
be: Лад

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Apply
be: Ужыць
