Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Switch
ca: Canvia

en: Apply
ca: Aplica

en: Update mode
ca: Mode d'actualització
