Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Mode
hy: Ռեժիմ
