Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Mode
nl: Modus

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Update mode
nl: Bijwerkmodus

en: (active)
nl: (actief)

en: Add mode
nl: Modus toevoegen
