Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Mode
pl: Tryb

en: Switch
pl: Przełącz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Update mode
pl: Tryb aktualizacji

en: Add mode
pl: Dodaj tryb
