Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: user
pt: usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Mode
pt: Modo

en: Switch
pt: Trocar

en: Apply
pt: Aplicar

en: Update mode
pt: Modo de atualização

en: Add mode
pt: Adicionar modo
