Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Mode
sk: Režim

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Apply
sk: Použiť

en: Update mode
sk: Spôsob aktualizácie
