Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: Mode
th: รูปแบบ
