Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: user
uk: користувач

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Mode
uk: Режим

en: Switch
uk: Перемикати

en: Apply
uk: Застосувати

en: Update mode
uk: Режим оновлення

en: (active)
uk: (активне)

en: Add mode
uk: Додати режим

en: Are you sure you want to delete the mode %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити режим %name?
