Mode (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: user
ur: صارف

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار
