Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Page
ast: Páxina
