Model Entities (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
